LADIES NIGHT

Na miejscu organizujemy również niezapomniane wieczory dla Pań, doskonałe na okazje takie jak wieczory panieńskie lub inne spotkania towarzyskie pełne zabawy. Cena wyliczana jest indywidualnie na podstawie długości pobytu i ilości Gości oraz zawiera w sobie nocleg, śniadania i obiadokolacje. Goście po przybyciu otrzymają drinki powitalne, a podczas pobytu będą mogli skorzystać z udogodnień typu sauna czy klimatyczne jacuzzi (Ruska Bania). Nasza unikalna kąpiel w piwie stanowi doświadczenie, którego wręcz należy spróbować! Niezapomnianych wrażeń dostarczą Paniom także górskie wycieczki, które poprowadzą wyspecjalizowani przewodnicy Parku Tatrzańskiego.

Na nieco luźniejsze wieczory hotel oferuje Paniom możliwość zarezerwowania kameralnej sali kinowej z barem, gdzie Wasze specjalne movie night dopełni serwis koktajlowy, dostępny dla Pan w trakcie seansu.

W sezonie zimowym nasi Goście będą mogli cieszyć się uczestnictwem w tradycyjnym góralskim kuligu, który zostanie zwieńczony swojską imprezą przy ognisku. W sezonie letnim zaś będą Panie mogły udać się na przejażdżkę bryczką, która z pewnością sprawi, że Goście poczują się niczym “góralskie księżniczki”! Niezależnie od tego, czy poszukują Panie przygody lub relaksu, ta oferta z pewnością kryje w sobie coś dla każdej z Was.

Scroll to Top
MENU