Majówka

Majówka

Weekend majowy może okazać się idealną okazją, aby zatrzymać się na moment w codziennym pędzie i wziąć głęboki oddech. Na Majówkę przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę, która jest dostępna już od 180 złotych za osobodobę. 

W tej cenie znajdą się urozmaicone śniadania w formie stołu szwedzkiego, obiadokolacje przygotowywane ze świeżych, wiosennych produktów oraz wstęp na podgrzewany, oszklony basen, w którym będą Państwo mogli zrelaksować się po swoich zmaganiach w górach.

Wiosna szykuje dla Państwa mnóstwo atrakcji: znajdujące się nieopodal Willi szlaki stają się łatwiej dostępne, ponownie czynny jest Spływ Dunajcem, a słoneczna pogoda stwarza idealne warunki, by zacząć eksplorować okolice na rowerze. Dla fanów adrenaliny polecamy zaś wypad do Energylandii, najsłynniejszego parku rozrywki w Polsce.

Nasza recepcja służy pomocą w planowaniu Państwa wymarzonej ekspedycji!

  • oferujemy bezpłatne mapki szlaków zarówno Polskich, jak i Słowackich Tatr
  • udzielamy informacji turystycznej
  • umożliwiamy wypożyczenie roweru na życzenie Gości
  • dostarczamy Kartę Tatrzańską: specjalny pakiet zniżek, z których można skorzystać w różnych sklepach, restauracjach i atrakcjach turystycznych
  • po tak produktywnym dniu oferujemy odprężający wypoczynek w Ruskiej Banii lub saunie

Czym byłaby Majówka bez rozpalenia grilla? Z przyjemnością pomożemy w jego organizacji! Nie przegapcie Państwo okazji, by przywitać pierwsze oznaki lata kiełbaską i chłodnym, lanym piwem, jakie czeka na Was w naszej kawiarni.