Pokoje

Do użytku naszych Gości oddajemy trzy przestronne i niezwykle atrakcyjne domki – Willa Karpatia, Willa Grand Karpatia oraz Bajeczny Domek Giewont. Każdy z nich wybudowany jest z drewna, co nadaje im swoistego uroku. W każdym z nich znajdują się luksusowe, kilkuosobowe pokoje dla par i rodzin oraz apartamenty.

Do wyboru mamy zarówno wnętrza tradycyjne, nawiązujące do góralskiej tradycji, jak również nowoczesne. W zależności od potrzeb i oczekiwań gości proponujemy pokoje z łazienką, aneksem kuchennym, szafkami, fotelami, prysznicem i wieloma innymi niezbędnymi sprzętami. Standardowo w pokojach umieszczony jest także telewizor LCD.

Zadbaliśmy o to, aby pokoje miały niezwykle urokliwy widok przez okno. Goście wybierający te pomieszczenia będą mogli cieszyć się przepięknym krajobrazem szczytów tatrzańskich.

Wiemy, że trudno jest wybierać dany pensjonat czy willę, czytając tylko opisy czy opinie. Dlatego też przygotowaliśmy niezwykle bogatą galerię zdjęć oraz wirtualny spacer, przedstawiające nie tylko ogólny widok naszych domków czy wnętrz, ale także każdego, udostępnianego dla Gości pomieszczenia. Dzięki temu możesz wybrać i zarezerwować odpowiedni numer pokoju czy apartamentu.