Wakacje

Wakacje

Górskie wakacje już od 180zł za osobo-dobę! Na miejscu nie zabraknie zarówno klasycznych form wypoczynku w Zakopanem, takich jak niezapomniana, żywa atmosfera deptaku Krupówki, wypełnionego regionalnym jedzeniem i tradycyjnymi produktami, jak i egzotycznych klimatów.

 

W cenie pobytu do Państwa dyspozycji zalicza się basen na zewnątrz, nad którym można będzie uraczyć się jednym z koktajli oferowanych przez hotelową kawiarnię. W ogrodzie rekreacyjnym zastaną Państwo leżaki oraz hamak, na których będą mogli Państwo podziwiać górską panoramę, pracując jednocześnie nad złocistą opalenizną. 

 

Młodsze pociechy będą mogły spędzać czas w podgrzewanym brodziku. Na małych amatorów rozrywki czekają również dwa place zabaw ze zjeżdżalniami.

 

Oczywiście nie zabraknie również atrakcji dla fanów aktywnego wypoczynku w górach. W obiekcie mogą Państwo zaplanować wyprawę na szlak, zarówno pieszą, jak i dwukołową eksplorację na nowopowstałych ścieżkach rowerowych. Pomoże Wam w tym recepcja, gdzie będą Państwo mogli zasięgnąć informacji turystycznej, zdobyć dedykowane mapy Parku Tatrzańskiego, a nawet wypożyczyć sprzęt na przejażdżkę.

 

Zostaną Państwo również zaopatrzeni w Kartę Tatrzańską, która uprawni Was do korzystania ze zniżek w wielu punktach rozsianych po całym Podhalu.