Wielkanoc 2023

Wielkanoc w Krokusolandii

Z okazji nadciągających świąt wielkanocnych przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę: noclegi wraz z dwuposiłkowym wyżywieniem ( śniadanie i obiadokolacja ) – 250 zł za osobo-dobę w obiekcie ECO Willa Karpatia oraz 280 zł za osobo-dobę w obiekcie ECO Willa Grand Karpatia. Istnieje możliwość wyboru opcji z połową regularnej porcji posiłków dla pociech od lat 3 do 12, obowiązuje wtedy zniżka 30 zł. Pobyt dzieci do lat 3 ( bez świadczeń ) jest zupełnie bezpłatny!

Podane wyżej ceny zawierają w sobie uroczyste śniadanie wielkanocne, specjalne świąteczne menu serwowane przez cały okres pobytu, a nawet paradny przejazd bryczką na świecenie jedzenia.

Wyjątkowe pokoje, jakie mamy Państwu między innymi do zaoferowania w tym okresie:

– Pokój typu STUDIO (nr:3-4, 8-9, 203 oraz 204 )

– Dwupoziomowy pokój rodzinny ( nr: 2,12,14)

– Pokój typu DELUXE z kominkiem oraz jacuzzi ( 307,308 )

Nie zabraknie również atrakcji i relaksu: na miejscu czeka na Państwa plenerowe jacuzzi Ruska Bania oraz stylizowana, klimatyczna sauna-beczka.

Wliczone w cenę zostały także liczne udogodnienia:

– ogrodzony, monitorowany parking,

– dostęp do Wi-Fi na terenie całego obiektu

– atrakcje dla najmłodszych: Pokój Zabaw, basen z kuleczkami, zabawki edukacyjne, piłkarzyki i wiele innych) oraz Plac Zabaw na świeżym powietrzu, huśtawki, mebelki ogrodowe.

– piękny taras w obszernym ogrodzie

– dostęp do grilla i paleniska, możliwość zorganizowania pierwszego wiosennego grilla

– możliwość przechowania bagażu

Przy zameldowaniu nasi Goście otrzymują KARTĘ TATRZAŃSKĄ, która uprawnia do korzystania z wielu zniżek na baseny termalne, transport, zakupy, zabiegi wellness, restauracje oraz wiele podhalańskich atrakcji.

Czekamy na Państwa!
Willa Karpatia